Yapı Kredi Bankası Mağdurları – 1

Yapı Kredi hakkında şikayet yağıyor

Türkiye’nin en köklü bankalarından Yapı Kredi’nin müşterilerinin bir süredir çekmedikleri sıkıntı kalmadı. 2006 yılında Koçbank’la birleşen bankanın bilgi işlem sisteminde yaşanan karmaşa pekçok müşteriyi mağdur ettti. Ödedikleri borçların silinmediğini, bankaya yatan paralarının bloke edildiğini söyleyen müşteriler bankaya şikayet yağdırdılar. Koçbank’la birleşmenin faturası, mevduatları bankada bloke kalan müşterilere çıktı. Aylarca süren sıkıntılara, tamamlanan birleşmenin ardından yenileri eklendi. Bankanın en çok tepki çeken uygulaması ise, kendisindeki hesaplara yapılan EFT’lerden komisyon kesme uygulaması oldu. Yapı Kredi Bankası, başka bankalardan kendisinde bulunan hesabınıza yapılan EFT’leri aynı gün içinde çekmeniz halinde yüzde 2 komisyon uygulamsı başlattı. Bankanın eski müşterilerini şoke eden uygulamayı savunan Yapı Kredi yetkilileri, şikayetçi müşterilere “Paranın bir gün bizde kalması gerekiyor. Yarın çekerseniz, komisyon almıyoruz” diyerek görülmemiş bir uygulamaya imza attıklarını ilan ediyor.

Ramazan Kara

KOÇ topluluğunun beceremediği iki iş var birtanesi “medyacılık” diğeri ise “Bankacılık” Banka açma furyasında hadi açalım diye açılan KOÇBANK zararına İtalyanlara satıldı.Sonra ne oldu İtalyanlar Yapı Krediyi Aldılar,…Kimin adına aldılar KOÇ adına aldılar.Batan geminin malları yabancılar tarafından yerli ortaklarla alınır.Yoksa sıradan vatandaşı uyandırırsın.Şimdi İtalyanlar Deneyimlerini taşımaya çalışıyorlar fakat KOÇ BANK’ın parekende bankacılıkla ilgisinin olmaması, halkın hizmetine yabancı olması demektirki, Bu Eski YAPI KREDİ’ Prensiplerininde yok olması demektir.Hazıra dağ dayanmaz, Bakıp bağ yapmazsanız.

Ercan Karataş

Birleşmeden sonra banka en az 10 yıl geriye gitti. Karşılaştığımız sorunları saymakla bitiremeyiz. Bütün bunlardan sonra şunu anladık ki Karamehmet Turkcell’de olduğu gibi Yapıkredi’de de gerçekten hizmette sınır tanımıyormuş. Kendisi para kazanırken bize de çok faydalı oluyormuş. Koç ise keser gibi sadece kendine yontuyormuş. Şimdi bizde düşen bu arkadaşı ve benzerlerini kendileriyle başbaşa bırakmak olmalı. Söylenmeyi bırakıp, SÖYLEMEYE ve VAZGEÇMEYE başlamalıyız.

Orhan

sikayetvar.com’a şikayette bulundum halen cevap yok. Bankayla muhatabiyetlerimde bir türlü sonuç alamadım. Hesaplarımı kapamak istedim ama sınırsız bankacılık anlayışlarından dolayı bu işlem için beni Avustralya’dan Türkiye’deki şubeye davet ettiler!!! Yani hesap kapamak için dünyuanın öbvür ucundan gelmem gerekiyormuş. Telefonla kimliğim doğrulandıktan sonra binlerce doları ordan oraya gönderebiliyorum ama iş kapamay gelince olmuyor!! Bu işin sonu mahkemeye varacak zaten. Zırt pırt tırtıklamaya başladılar hesaplarımı..

demir dereli

Bu durumu gören bankalar üst kurulu,maliye bakanlığı,devletin ilgili kurumları ne yapıyorlar?Bunlar vatandaşın haklarını korumak için kurulmadı mı?Kurumlar vatandaşın hakkını aramıyorsa kim arayacak? Yapı kredi bankasını boykot edelim,hesaplarımızı iptal edelim,bankayı mahkemeye verelim.Uyuma vatandaş!…

Reklamlar

63 Comments »

 1. 1
  Mehmet Says:

  Yapı Kredi Bankası mahkeme karalarını hiçe sayarak kart ücreti kesmektedir. Bu yasal olmamasına rağmen devam ediyor.Bu şuç teşkil etmiyor mu.

 2. 2
  Erdem Türkoğlu Says:

  Yapıkredimi nediyeyim diyecek bir şey bile bulamıyorum yazıklar olsun sana haram zehir zıkkım olsun sana
  Zamanında her ay teşekkür mektubu yolluyordunuz kartımızı kullandığınız ve bizle çalıştığınız için diye şimdi ne oldu 2 ay ödeyemedim diye kartım kapandı icraya düştü 3 katına çıkarıldı borcum yazık yazık

 3. 3
  Şahin Demir Says:

  Demir Dayanıklı Tük.Mam.San.Ltd.Şti olarak Yapı Kredi Kocaeli Gebze’deki şubede iki ayrı hesabım vardır.Bunların biri pos,diğeri çek hesabım.Çeklerimin ödeme günü geldiğinde herhangi bir aksilikle karşılaşmamak adına Gebze Şubesindeki Kobi Portföy Yönetmeni Dilara KESERLİ’den günü gelen çeklerimin, pos hesabımdan ödenebilecek şekilde birbirine bağlamasını istedim.Bu isteğim doğrultusunda Dilara Hanım bana herhangi bir sorun çıkmayacağını,isteğimi yerine getirdiğini ve O’nu aramadan zaten çekimin/çeklerimin yazılamayacağını bildirdi.Bende bankaya ve çalışanlarına duymuş olduğum güven neticesinde içim rahat olarak çeklerimi kullanmaya başladım.İlk başlarda herhangi bir problem yaşamadan çeklerim pos hesabımdan ödendi.Bu benim güvenimi daha da arttırdı.Artık çeklerimin günü geldiğinde pos hesabımda yeterli para olması sebebiyle geri kalan takibi (ki bana göre yeterli parayı hesabımda tuttuğum sürece yapmam gereken herhangi bir takip yoktu) yapmadım.Fakat hesabımda ÇEKİ ÖDEYEBİLECEK YETERLİ MİKTAR OLMASINA RAĞMEN belirli aralıklarla 3 tane çekim yazıldı.İlk çekimin yazıldığını öğrendiğimde (çekimin yazıldığını da çeki verdiğim, ticaret yaptığım firmadan öğrendim) Dilara Hanıma gittim. Çekimin yazılma sebebini sorduğumda bana talimat yazmamı ve düzeltme hakkımı kullanmamı söyledi. Bir daha hesabımda para varken çeklerimin yazılmasının tekrarlanmayacağını ekledi. Fakat benim 3 tane çekim hesabımda yeterli bakiye varken yazıldı.Her yazılışında Dilara Hanım ile bu konuyu konuşup çözmek için çaba sarf ettiğimde beni başından savıp, kendisinden kaynaklanmış olan sorunumla ilgilenmedi. Israrlarım sonunda sözlü tartışma yaşandı ve bunun sorumlusunun kendisi olduğunu söylediğimde kesinlikle kabul etmeyip istediğin yere git, istediğin yere şikayet et şeklinde yanıtlar aldım. İki kez müdürüyle bu konuyu görüşmeye gittiğimde maalesef ki kendisiyle karşılaşamadım.Bu çeklerimin yazılmış olması bana ticaret yaşantımda itibar kaybettirmiş olmakla beraber, kredi çekebilmek için yapmış olduğum müracaatlarım, yazılmış çekleriniz var bu yüzden olumlu yanıt veremiyoruz şeklinde geri dönüş yaptı.HESABIMDA YETERLİ BAKİYE VARKEN çeklerimin yazılmasının kasıtlı olduğunu ve paramın kullanıldığını düşünüyorum. Yapı Kredi Bankası ELEMANININ İŞİNE GEREKLİ HASSASİYET VE DUYARLILIĞI GÖSTERMEMESİNDEN, GÖREVİNİ TAM OLARAK YERİNE GETİRMEMESİNDEN kaynaklanan sorundan dolayı 14 yıllık ticari hayatıma ve şirketime verilmiş olan zararın telafisi nasıl ve ne şekilde olacaktır?
  Şahin Demir

 4. 4
  bankalar Says:

  Bunun sonu ne olacak kestiremiyorum. Devletin bankalara ve kredi sistemine müdahale etmesi gerekiyor. Yoksa binlerce hatta milyonlarca aileye yazık olacak.

 5. 5
  koray Says:

  babamın hazıran ayında bankanızdan kredi kartında talepte bulunmuş hazıran ayında şifresi eline ulaşmış ama kart eline ulaşamamıştır ne yapmalıyız gabil CEYLAN

 6. 6
  hakan Says:

  hesabımdan gizlice para çekilmiş, sağolsunlar hiç ilgilenmediler

 7. 7
  yasemin boyar Says:

  25.03.2009 tarihinde İzmit fetiye caddesindeki şubenizde fatura ödeme sırasında numara takibinde gelişen problemi danışmak için başvurduğum çalışan bayan personelinizin saygısız davranışına maruz kaldım.Oysa bu bayanın yaşı kadar meslek hayatım oldu.Banka işlemlerinde bilgisiz değilim.Bankanızın real şubesinde görevli memurenizin candan ilgisi;böyle saygısız personelin sizin gibi saygın bir bankaya hiç yakışmadığına karar verdim.Umarım bu şikayetimi göz arda etmezsiniz.Çünkü biz müşteriler varsak sizlerde varsınız.

 8. 8
  Mümtaz ÖZMEN Says:

  2-3 gün öncede Yapıkredi ye mail attım ama hala cvp aladım.01089019 nolu müşterisiydim. .Aralık ayında Kredi karı üyelik bedelimle ilgili mail atmıştım ve üyelik bedelim önce kesilmiş ve ardından hemen iade edilmiş.Bunu extremde gördüm. Ancak 19 martta tekrar kesilmiş. Müşteri hizmetlerinizi aradım.Ve Bunun kesilmesinin sebebinin iade edilmesi gereği olan 3 ay içinde 2400 lük harcama yapmamam imiş. Ben bunu Müşteri temsilcisinden öğreniyorum. Posta yoluyla bana gönderimiş güya. Doğru yada yanlış bilmiyorum. Bana gönderilmiş olabilir. Bu bana Ulaşmadı.Postandan da olabilir. Şuan okuyan Bankadan Yetkili kişi Benim yalan soylediğimide düşünebilir.Neyse anlamadığım Şu: Cep telefonumuza mesaj neden atılmıyor bu durum. Yada Mail atılmıyor. Yani Pekala Mail ve SMS ile Bilgilnedirilebilir Yada Aranıp telefonda bilgi verilebilir. Kredi kartınızı Üyelik bedelini İptal ettik ancak 2400 Harcamanız gerekiyor gibi bir bilgi. Belki ben bunu kabul ederim yada etmem sİlgili Bankada bunu iade etmesiniz olur biter. Boyle bir saçmalık ilk kez görüyorum ve Kartımı İptal ettirdim. Bankaya Sesleniyorum Cevap yazmayın zati bu mailden 2-3 kez sitenizden gönderdim Cevap alamadık. Ama bu gibi her yere bu şikayet yazılacaktır bilginize..

 9. 9
  yusuf Says:

  allah belanızı versın….yapmanız gereken işi zamanında yapın biseferde

 10. 10
  NURCİN KESEN Says:

  Yıllardır kredi kartınızı kullanıyorum.Geçen hafta içinde kartımın taksitlendirme yapıp kapanmasını istedim.Geri dönüş yapılmadan talebimin reddedildiğini öğrendim.Bu nasıl oluyorda reddediliyo taksitlendirmeye girip kartımın kapatılmasını istiyorum.sizinle çalışmak istemiyorum insanları devamlı sömürmekten vazgeçin allah kahrettsin sizin gibi bir bankayı.her banka 1,85 faizle veriiken 2,90 veriryor.Kapanması için her banka 100 ltl alıp hesaptan düşerken,sizin bankanız 150 tl isteyip hesaptanda düşmüyosunuz.insanları sömürüyosunuz yazıklar olsun. SİZİN GİBİ BİR BANKAYA

 11. 11
  NURCİN KESEN Says:

  Yıllardır kredi kartınızı kullanıyorum.Geçen hafta içinde kartımın taksitlendirme yapıp kapanmasını istedim.Geri dönüş yapılmadan talebimin reddedildiğini öğrendim.Bu nasıl oluyorda reddediliyo taksitlendirmeye girip kartımın kapatılmasını istiyorum.sizinle çalışmak istemiyorum insanları devamlı sömürmekten vazgeçin allah kahrettsin sizin gibi bir bankayı.her banka 1,85 faizle veriiken 2,90 veriryor.Kapanması için her banka 100 ltl alıp hesaptan düşerken,sizin bankanız 150 tl isteyip hesaptanda düşmüyosunuz.insanları sömürüyosunuz yazıklar olsun sizin gibi YAPI KREDİ BANKASINA

 12. 12
  Emrah YÜCEL Says:

  Bende yapıkredi bankası madurlarından biriyim. 52 tl hesap işletim ücreti kesmiş. 148 tl maaş yattı 52 tl sıhesap işletim ücreti (HAVA PARASI) adı altında kesildi, kalan bakiyem 96 tl al güle güle harca. Gerçi harcamaklada bitmez bu para nasıl harcarım onu düşünüyorum. Gerekli yerlere hukuki başvurumu yaptım hakkınızı arayın derim.

  Biz koyun değiliz….

  Devlet vergi kessin bir taraftan, banka kessin bir taraftan bizde ölelim.

 13. 13
  05354492957 Says:

  2005 denbuyana bankanızla çalışıyorum çek.pos.kredi hesaplarım sizde
  fakat ilkdefabaşımabirşeygeldi çeködemem vardı hesabımda 1550tl açıkvardı emanetparabuldumfakat para 1 tl lik demirparaydın bankanız
  ilkbaşta almakistemedi dahasonraise 52.50tl masrafkesti parayıaldı .
  bunormalmi? çokmerakediyorum.
  saygılar

 14. 14
  Cuma Says:

  memnun degilim yapı kredi banka hizmetinden kaç seferdir yazıyorum ama bir turlu yardımcı olamadılar onun için 0 diyorum borcum biterse iptal edecegim herkekse duyrulur

 15. 15
  bülent Says:

  k kartı ile bir sorum vardı sesli yanıt sistemine yanıt veren olmadı sürekli kart numaramı yanlış girdiğimi söyleyip bağlanmamı engellediler türkiyeye mal olmuş türkiyenin en büyük bankalarından biri çok sevdiğim yapı krediye bunu yakıştıramadım gerekli kişilerden bunun aydınlatılmasını bekliyorum saygılar

 16. normal yani iki büyük banka ve birbirinden farklı işlemleri çok normal ama bizim insanımızda bu birleşimdem korkmuş olsa gerek:)

 17. 17
  gökhan balcı Says:

  ben 2007 yılında kredi kartı madurlarınızdanım ve bir kamu kurulışunda memur olarak çalışmaktayım borcumdan dolayı avukata verildim maaşıma icra takibi başlamadı ve sizin merkez bankasına bu müşterimizin borcu yoktur diye göndermediğiniz dilekçeden dolayı açık takip olarak görünüyor şayet siz merkez bankasına bu dilekçeyi göndermiş olsaydınız ben 2009 affından yararlanacak ve merkez bankasından takip düşecekti şimdi ben ev kredisi çekeceğim fakat hala açık duran bu takip nedeni yüzünden hiçbir bankadan kredi çekemiyorum

 18. 18
  liamsi1968 Says:

  yapıkredi bankası kağıthane şubesi atm’sine pazar günü para yatırdım.paramın 400.tl sini yuttu.pazartesi sabahı görevli ayşe hn.la telefonla görüştüğümde o kadar fazlam yok merkeze başvurun dedi.merkeze fax çektim 20 gün sonra talebiniz inceleniyor yazısı geldi.
  aradan 20.gün daha geçti cevap gelmedi.ne zaman geir????

 19. 19

  rezil bir banka yapı kredi bankası musterı hızmetleride konusmaktan aciz .kesinlikle bulasmayın derim

 20. 20
  esma yıldırım Says:

  23/10/2010 da ticari aracım borcundan dolayı bağlandı.kalan borcumun 52.000 tl olduğunu söylediler.avukatla görüştüştüm.avukat 15.000 tl yatırdığım takdirde aracımın bana teslim edilebileceğini söyledi.fakat genel müdürlük 32.000 tl yatırdığım takdirde aracı teslim edebileceklerini söylediler.ödeme tutarını birden yükselttikleri için parayı denklemekte zorlanıyorum.bankanız kendi çıkarını düşünüyorsa bende vatandaş olarak kendi çıkarımız düşünmek zorundayım.arabam bağlı kaldığı müddetçe benim zararım gitgide büyüyor.arabamı çalıştırmadıktan sonra borcumu nasıl ödeyebilirim.ne genel müdürlük nede avukatlar yardımcı olmuyorlar.artı en son çarem tv kanallarına çıkmak ben rezil oluyrsam sizlede olun.yazıklar olsun bankanıza……………………….

 21. 21

  YAPI KREDİ BANKASI nasıl bir müşteri hizmetleri anlayışınız var.yetkili diye oraya oturttugınız kişiler bankanın sahibi gibi telefonda etrafa ahkam kesiyor örnek: kapatalım yapabilirim olabilir siz bilirsiniz milyonlarca kullanıcımız var bizim gibi umursamaz bir tavır kendinizi ne sanıyorsunuz.siz vatandaşa hizmet etmek için oradasınız.ayrıca kredi kartı yıllık aidatı altında aldıgınız paranın yasal olmadıgını devlet yetkılıleri defalarca acıkladı siz nasıl olurda hala almaya devam edebiliyorsunuz.bankacılık denetleme kurulu uyelerı nerede.YAPI KREDİ bankasına haddini bildirin.ve bütün personeli eğitimden geçirilsin .eski kaltesinden çok uzak ve herkezi bu karmaşanın disiplinsiz ortamın oldugu bankaya bulasmamaları konusunda uyarıyorum.

 22. 22
  Umit Bayazit Says:

  Temmuz 2010 tarihinde Yapı Kredi Bankası Isparta Gülkent şubesinden kredi vermek için aradılar. Kabul etmedim ancak ikinci kez aradıklarında şartları sordum ve kabul ettim. Neyse parayı çektim ve kredilerimi otomatik eft yöntemiyle ödemeye başladım. Sonra geçen ay bankadan kredi borcumu ödemediğim gerekçesiyle aradılar. EFT yaptığımı söyledim ancak vergi yükselmesi nedeniyle 1 TL lik borcum olduğunu ve bunu acilen ödememi söylediler. Neyse bunu söylene söylene de olsa ödedim ve eft talimatımı yeniden düzenledim. Daha krediyi çekeli 4 ay olmasına rağmen bu kez de hesap işletim ücreti istiyorlar. 6 aylık dilimler halinde 40 TL alıyorlarmış. Ödeme planımda böyle bir ödeme yok ve yarın daha ne çıkarıp para isteyecekler diye düşünmeye başladım.
  Bence Yapı Krediden kredi çekecekler bunu bir daha düşünsünler. Çünkü 24 aylık 1000 çekseniz size hiç bahsetmedikleri 160 TL daha ödemek zorunda bırakıyorlar bilginiz olsun.

 23. 23
  erhan uslu Says:

  Allah böyle bir bankayı perperişan eylesin inşallah zehir zıkkım olsun yatırılan paralar kredi kartıma 180 tl alışveriş işlenmiş ama hiçbir yetkili nerden nasıl hangi magazadan yapılmış hiçbir şey bilmiyorlar 180 tl yi faiziyle ödedim haram zıkkım olsun şerefsizler…..

 24. 24
  bılal akgun Says:

  yapi kıredı meşrutıyet kızılay şubesınden cektıgım 5 yıllık konut kıredısını zamanında ödedım bankaya gıdıp ıpotek cözülmesını rica ettim 250 tl isdediler vermiyecegımi söyledim yasal olmadıgını belirttim zizden 160 tl alalım dediler dilekce yazdirdilar bır ay sonra gıttıgmde 350 tl isdediler birde bana kaba davrandilar şimdi tuketici hakem heyetine şikayet edecegim kadeşim kiredi verırken niye belirtmiyorsunuz aldigınız bu para yasal deyıl resmen soygun sız boylemi banka yönetıyorsunuz zaten 2.000 tl masraf aldınız kıredı cekerken fazlasıyla cözün benim ipotegimi selamlar 14 .01.2011 tel 0312 3468038 ankara demetevler foto bılal

 25. 25
  bılal akgun Says:

  ankara kızılay meşrutıyet şubesi yetkılleri borcumu odedım cozun benım ıpotegımı ısdedıgınız 350 tl yasal deyıl sızın yaptıgınız anlaşma beni baglamaz bana gosterdınınızmı kıredı cekerken borcunuz bıttıgı zaman zızden ıpotek cozdurme fek parası alırız dıye belırttınızmı ben borcumu zamında kapattım cozun benım ıpotegımı kardeşim aldıgınız bu para yasal deyıl gereklı yerlere muracat edıp hakkımı aracagım ınsan hakları mahkemesıne ve tuketcı haklarına zizi şıkayet edecegım selamlar 0312 3468038 demetevler . ankara

 26. 26
  bılal akgun Says:

  BUGUN EŞİMİ BANKAYA GONDERDIM KIZILAY MEŞRUTIYET KIZILAY ŞUPESINE 160 TL ODEMEYE IPOTEK COZDURME PARASI 350 TL AŞAGI OLMAZ DEMIŞLER YILBAŞİNDAN ONCE BEN GITTIM 250 TL OLUR DEDILER BEN ITIRAZ EDINCE 160 TL OLSUN DEDILER BUGUN EŞİME 350 TL AŞAGI OLMAZ DEMIŞLER EŞİMDE 160 TL YATIRMIŞ 2 GUN SONRA GEL GENEL MUDURLUK KABUL EDERSE DIYE KESTIRIP ATMIŞLAR BU ALDIGINIZ PARA YASAL DEYIL 160 TL ALMISINIZ COZUN BENIM IPOTEGIMI BEN BORCUMU KURUŞUNA KADAR ÖDEDIM ZATEN FAzlasıyla aldınız paranızı bırde eşimle dalga gecer gıbı 2 ay once verdıgımız dılekce ıcın buraya dılekce vermedınız dıye dalga gecer gıbı hareket etmışler bu bankadakı world kartımı ıptal edecegım

 27. 27
  bılal akgun Says:

  yapı kıredı kızılay meşrutıyet şupesınden 5 yıllık konut kıredısı cektım kuruşuna kadar hıc aksatmadan odedım fek ıpotek cozme parası dedıler yasal olmıyan parayı verdım hala benı oyalama yabıyorlar ocak ayında ayın 17 sınde bankayla goruşyuk 20 gun sonra dedıler şupat ayında bankayı aradıgımızda yenı bır dılekce yazın dedıler 3 ay once bır dılcekce yazdırdılar o dılekce kayıp şimdı 15 gun sonra dedıler yenı dılekce yazdırıp her hal uzaydan gelecek ıpotek bılgı cagında bu kadar uzun surmesı ben bunu bankadakı bersonelın işini cıddı yapmadıgından kaynaklandıgını sanıyorum

 28. 28
  a.celık Says:

  fek yazısı ıcın parayı yatır 3 gunde tamam dedıler 15 gun gectı bugun yarın bugun yarın dıyıp oyalıyolar habıre elazıg merkez subesınde calısan pesonele oncelıkle musterı ıle konusma yetenegı kazandırılmalı ukalaca cvaplar sergılenıyor ….buradayetkılı mudur kım dıye soruyorum personelden bırı benım dıyıp ayagına cagırıyor yardımcı olacak dusuncesıyle beklerken banka alacagını almıs sımdı bekleyeceksın yazı nezaman gelırse haber verırız dıyor .pekı gecıkme durumunda napmalıyım soruyorum bıze guvenınız yokmu dıyor personel gelır 30 gun sonra ..bankacılık buysa yapıkredıye gelın musterı memnunıyetını gorunmu demek ıstıyorlar anlamandımkı

 29. 29
  mustafa Says:

  arkadaşlar yapı kredi kartı olan veya ürününü kullannanlar iptal ettirsin,benim 2006 yılında kapatmış olduğum kredi kartımdan dolayı hiçbir belge veya uyarı olmamasına rağmen 2008 yılında kredi kullanmak için gittiğim başka bir bankadan yasal takipte olduğum çıktı,yapı kredi gibi düşüncesiz bir topluluğun yüzünden 6 tl lik her ne halt ise bana açıklayamadılar kartı iade etmemimiş mişim de bu yüzden 6 tl faizleri ile 12 tl olmuş,bunuda ödedim fakat sicilim bu yüzden olumsuz 2000 tl maaş almama rağmen 12 tl için kredi kullanamıyorum,yazıklar olsun bu banka ya ve çalışanlarına ,benim gibi birçok mağdur var,2011 yılındayım ve hala olumsuz cevap alıyorum nedeni kkb deyim,tüketici derneğini aradım kaymakamlığa gidecesin dedi,burası türkiye herkes kim kimi yakalarsa,yazık yazık, 12 tl için ve bana ulaşamamışlar bu kadar komikler 30 yıldır aynı adresteyiz aile apartmanında oturuyorum ve utanmadan size uyarı gelmiştir diyebilecek kadar genişler,YAPI KREDİ DEN UZAK DURUN,GARANTİ VEYA DİĞER BANKALAR TERCİH EDİN.
  12 TL LİK BANKA YAPI KREDİ ÇAYLAKLAR BANKASI…..

 30. 30
  mustafa Says:

  yapı krdiden uzak durun CANINIZ YANMASIN.

 31. 31
  mustafa Says:

  yapı kredi ile ilgili sorunu olan arkadşlar burda protesto edin YAPI KREDİ

 32. 32
  necmettin korkmaz Says:

  ben yapı kıredıden aldıgım mkıredı kartına olan borcumu kapattım bankaya borcum hıc kalmadı ama kıredı cekmek ıstıyorum yapı kıredı yuzunden kara lısteye düştüm hıc bır banka bana kıredı vermıyor yapı kıredının müşteri olarak yapı kıredıyı cok ama cok kınıyorum

 33. 33
  ysd Says:

  YAPI KREDİ BANKASI Haberim Olmadan Borçlarım Ödenmiş! Yapı Kredi Bankası’ndan aldığım konut kredisini ödeyemiyordum ve geciken taksitlerim vardı. Ben de bu tutarda kredi çekip borcumu kapattım. Birkaç hafta sonra bir avukatlık bürosundan arayıp 1500 TL tutarında borcum olduğu söylendi. İcra işlemleri için aramışlar ben de yanlışlık vardır diye düşünüp borcumu ödediğimi söyledim.

  Ancak sonradan anlaşıldı ki Ankara Kızılay’daki hesabımdanmış. Ankara Kızılay’a hiç gitmediğimi düşünürken meğer eski iş yerimin maaş hesabıymış. Yaklaşık üç yıldır kullanmadığım maaş hesabıma benden habersiz esnek hesap tanımlanmış. Hem de aldığım maaşın iki katı tutarında. Kredi kartı isteğime cevap vermeyen banka nasıl böyle bir şey yapabilir.

  Sonrada bu hesaptan gecikmiş konut kredisi taksitlerimden biri ödenmiş. Bundan da haberim yok. Ben gecikmiş borçlarımı kapattım zannederken bir de bu çıktı. Geçen süre zarfında üstelik bu borç 700 küsürden 1550 TL’ye çıkmış. Kızılay şubesini onlarca kez ve günlerce aradım. 444’lü numarayı da hem evden hem şubeden defalarca aradım.

  Bankanın şikayet maillerine yazdım. Günlerce birilerinin bana iki satır açıklama yapmasını bekledim. Arama zahmetinde bulunmadılar. Artık sinirlerim bozulmaya başlamıştı gidip borcu ödeyip olayı uzatmak istemedim. Ama hala cevap bekliyorum. Ayrıca bence banka ve diğer firmalar verdiği cevabı burada da yayınlamalıdır.

 34. 34
  özkan akkuş Says:

  dün akşam yozgat sorgunda 3 parça halinde 1640tl parayı atmeye yatırırken son anda atm arıza yaptı ve işlemim yapılmadı ayrıca paramda verilmedi. müşteri hizmetlerini aradım oda şubenin ilgileneceğini söyledi.artık güvenim kalmadı az para değil 2 maaşım yazık

 35. 35
  mustafa Says:

  YAP BOZ BANKASI YAPI KREDİ ÖNÜNDEN DAHİ GEÇMİYORUM ARTIK,HİÇBİR ŞEKİLDE ÇALIŞMAYIN BU BANKAYLA,
  GARANTİ TÜRKİYEDE HATTA DÜNYADA YILLIK KARLILIK ORANINDA ÖZEL BANKALARDA ÖN SIRALARA DOĞRU YÜKSELİŞTE,ÇALIŞTIĞIM FİRMADA GARANTİYLE ÇALIŞIYOR VE İNANIN ÇALIŞANIYLA SİSTEMİYLE EN İYİ BANKA DİYEBİLİRİM,BU 12 TL YAPI KREDİ BANKASI YÜZÜNDEN KKB YE GİRMEME RAĞMEN 16.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ ALDIM ÇOK ŞÜKÜR VE SADECE GARANTİ GARANTİ GARANTİ,GELİRİM İYİ AMA YAPI KREDİ BANKASI YÜZÜNDEN 2008 DE KKB GİRMİŞİM NEDEN 12 TL KART ÜCRETİ,İNANIN BANA BANKACILIK DEĞİL HIRSIZLAR RESMEN 12 TL YÜZÜNDEN BENİM SİCİLİM MAHVETTİLER,HANGİ BANKAYA GİTİMSEDE MÜDÜRÜNE KADAR KONUŞTUMSADA 5.000 LİRA BİLE KREDİ ALAMADIM,ASGARİ ÜCRETLİ TANIDIĞIM 10.000 TL ALMIŞTI BEN ALAMADIM 2000 MAAŞ BORDOSUYLA,SON OLARAK GARANTİYE GİTTİM VE 16.000 TL ALDIM VE FAİZ ORANI ÇOK İYİ,SİZE TAVSİYEM

  GARANTİ İLE ÇALIŞIN KREDİ KART ÜCRETİ YOK SİSTEMLERİ ÇOK GÜZEL İLGİ SÜPER.

  GARANTİ GARANTİ GARANTİ NOOO YAPI KREDİ OUT YAPI KREDİ

 36. 38
  kenan polat Says:

  ALLAH BİNTÜRLÜ BELASINI VERSİN BU YAPI KREDİ BANKASININ İNSANLARIN RESMEN EKMEĞİYLE OYNUYORLAR İNSANLAR BU BANKANIN YAPTIĞI HATALARDAN MAĞDUR OLUYOR İFLAS EDİYOR .HESABIMDA PARAM VARKEN ÇEKİM YAZILDI ,İPOTEK FEK İSTEĞİM TAM 4 AY SÜRDÜ VE HAKSIZ BİR ŞEKİLDE İPOTEK FEKİ İÇİN 525 TL ALDILAR…BUNLARIN SİSTEMİNİN DEĞİŞMESİ VE YAPTIKLARININ CEZASINI ÇEKMELERİ İÇİN İNSANLARIN AYAKLANMASIMI GEREKİYOR HÜKÜMETİMİZ BU İŞE NEZAMAN DUR DİYECEK?

 37. 39
  celal Says:

  bugüne kadar en istekli çalıştığım bankaların başında geliyordu yapıkredi ama çalıştığım şubeden bütün hesaplarımı ve kredi kartı extrelerimi deşifre etmişler ne kadar param var ne kaar kredi kartı kartı borcum var bilmemesi gereken kişi gitmiş bankaya sanki ortağımdır yada hesap onunmuş gibi kelime kelimesine kuruşu kuruşuna herşeyi öğrenmiş..üstelik telefon ederk..bunun suç olduğunu biliyorum ve gerekeni yapacağım daha önce böyle birşey başına gelen oldu mu olduysa nasıl bi sonuç çıkardı benı arayarak lütfen bilgilendirsin..05357755555 telefonum bu eğer böyle bi durumla karşılastıysanız ve nasıl bi sonuç elde ettiysenız lütfen arayın bilgilendirin beni..çünkü öfkeden yerimde duramıyorum en ağır cezaları almalarını istiyorum..

 38. 40
  NAMIK TANIK Says:

  YAPI KREDİ BANKASI’NA YAZDIĞIM YAZI .Ancak tekrar yazmakta yarar görüyorum sizce hesabımda bulunanan 500 tl anlamsız bir şekilde 457 tl ye düşerse bunun adına yasal neden derseniz bu hesabı kullanacak kadar kendimi aptal olarak görürüm,Yapı kredi ankara yeni sanayi şubesinde evrim adındaki bayana bu hesabı internet bankacılığını kullandığımı bu hesapta sürekli para tansferinin olacağını anlatmama rağmen dilekçe isteyip dilekçe göndermeme rağmen param iade edilmediği gibi ayrıca internetten bu hesabı kapatmak zorunda kaldım .Bunu düzeltmek için Kredi kartıma 43 tl World puan ekleyebilirsiniz.Şikayet mercisi olarak 43 tl min iadesini bekliyorum.Aksi takdirde kredi kartını da kapatacağımı internette site ve forumlarda YAPI KREDİ BANKASINDA hesap açmamalarını ve nedenlerini anlatacağımı bilmenizi isterim.

 39. 41
  NAMIK TANIK Says:

  VERİLEN CEVAP NE KADAR UCUZ:Hesap İşletim Ücreti; müşterilerimize verilen bankacılık hizmetinin karşılığı olarak, banka nezdinde bir hesabın açılması, işletilmesi, hareketlerinin bilgisayar sisteminde saklanması/arşivlenmesi, bilgi sistemlerinin geliştirilmesi, hesabın kapatılması ve hesapla ilgili yapılan diğer harcama işlemleri sebebiyle alınan bir ücrettir.Bankalar Kanunu’na, ilgili diğer mevzuat hükümlerine ve bankacılık genel uygulamasına uygun biçimde yılda iki kez hesaplardan tahsil edilmektedir.
  Türk Ticaret Kanunun 22. maddesinde, “Tacir olan veya olmayan bir kimseye, ticari işletmesi ile ilgili bir iş veya hizmet görmüş olan tacir, münasip bir ücret isteyebilir…” hükmü yeralmaktadır. VERDİĞİM KARAR BANKALARA PARA HESABI AÇMAYIN.

 40. gelir testi sorgulama

 41. 43
  hatiç Says:

  kacgundur evımı arıyolar kart verelım dıye evde yokum yaslı baslı ınsanları korkutmususnz tansıyonu cıkmıs evdekılerın bankaya borcunmu var dıye bugun sabahın 9 uunda gene evden aradılar ben cıktım bukadarmı dusutnuz ne bıcım ıs yapıyosunuz aklınzdan zorunuzmu var sabah 9da ınsan uynadırılmı ev telefonuma ulasmıssınızda cep telefonuma nası ulasamıyosunuz allah sızı kahretmesın ınsallah yapıcagnız ıse ben bılmem ne edıyım

 42. 44
  kemal uçar Says:

  olaylar 1 : bankanızdan kullandığım tüketici kredisini halkbankası çorlu şubesinden (toplu havale ile defaten ödeyip sonlandırdım . buna dair havale yazısı ve bankanızın hesap extresi örneği elimdedir bankanıza olan borcumu ziyadesiyle ödediğimin ispatıdır. 2: buna rağmen toplu ödemem yok sayılıp sanki hazır paramdan taksitle borç ödenmişçesine taksitler halinde ve haksız yere ödenmiş borca süksek temerrüd faizi uygulanıp bitmiş borç için (usulsüz ve yasaya aykırı tahsilat yapılmıştır) bu şekilde kötü nihet ile zarara uğratılmış bulunmaktayım. nihayetinde borcumun bitmediğinden bahisle 3 aylık temerrüd düştüğüm yazısını tarafıma göndermiş bulunmaktasınız 3: bankanız ödeme havalesini keyfi olarak boşa yatmış muamelesi yaparak borcumu kapatmayarak ( bankacılık) yasalarınada aykırı davranmıştır ben hakla icralık olmayan ve toplu ödeme varken paramı taksıt ile borca mahsup etmiştir bu sebeple her türlü şikayet ve dava haklarım saklı kalmak üzere bankanız nezdindeki borcumun sonlandırılmasını ve fazladan yapılmış ödemelerimin faiz ile birlikte tarafıma iade edilmesini saygılarımla arz ve talep ederim 10.07.2012 (KEMAL UÇAR) no: 05356351872 (not: bu yazmış olduğum dilekçem 09.07.2012 tarihinde 02626471900 faksınıza gönderilmiştir saat 14:07de yapılmıştır tarafıma dönülmesine arz ve rica ederim

 43. 45
  özge Says:

  yapıkredi bankası çalışanları ve müşteri temsilcileri tarafından doğru bilgilendirilmediğim için ve uyarılar benim adresime gelmediği için hesap kartım esnek hesap borcumdan dolayı icralık olmuştu.ben borcumun iki katı bir miktar ödeyerek borcumu kapatmıştım.bu işlemimden sonra hesap kartımın bloke olduğunu yeniden kart talebinde bulunmam gerektiği söylendi.aynı hesap numarasından yeni kartım geldi.kart bnm elime geçeli bir buçuk ay oldu.hesabımla ilgili hiçbir problem kalmadığı, kartımı da güle güle kullanabileceğim söylendi.dün hesabıma para yattı ve ben paramı çekemiyorum.para çekme işlemini onayladığımda atm kartımı geri veriyor.müşteri temsilciyle bugün iki kez görüştüğüm halde benim sorunuma hala bir çözüm önerisi getirilmedi ve bana pazartesiyi bekleyip idari birimlerle iletişime geçmem söylendi.ne zamanında ne de şuan bana yeterli ve doğru bilgi verilmedi.bana hala görüşmem için numaralar verip oradan oraya yönlendiriyorlar.

 44. 46
  Halit HAYIRCI Says:

  kredi kartı aidatlarımın iadesini tüketici mahkemesinin kararına rağmen, yapmadılar.Bende icra yoluyla aldım.Ancak 1 sonraki eksterime (KASIM 2012)tekrar borç olarak yansıttılar.Cumhuriyet savcılığına suç duyurusunda bulundum.sonucunu bekliyorum.Bu arada yapı kredinin karttını iptal ettirdim.

 45. 47
  4484390 Says:

  ben yapı kredi bankasından konut kredi çektim.banka bana ruhsatsız bir eve yıkım kararı olan eve kredi için onay vermiş.banka expertiz roporunu yüzde 90 bitti göstermiş.halbuki ev bakanlık bilirkişi raporu ile yüzde 60 seviyesinde.birde banka ile sözleşmemiz var 1 yılı geçip teslim edilmeyen konutlardan müteselsilen banka sorumludur diye.3 yıl geçti halen ev inşaat halen teslim degil.bankayı mahkemeye verdim 3 yıldır sürünüyorum.ve ortada olmayan eve konut kredi ödüyorum.ben ne yapayım şimdi.defalarca bbdk ile görüştüm .hiç ilgilenmediler.degerli devlet büyüklerim bana yardım edin çok çaresizim .zor geçiniyorum.bide kira ödüyorum.ne olur yetkili biri sesimi duysun artık

 46. 48
  Deren Kalafat Says:

  Yapı Kredi Bankası AtM sinde kredi kartıma para yatırdım, sıkışma oldu. Bana gelen sms te gün sonunda bilgilendirileceğim söylendi. Bir sonraki ekstremde sıkışan paranın kart hesabına geçmediğini gördüm. Müşteri hizmetlerini aradığımda da doğrulama işlemi için en son ne harcadığım söylendi. Slipin yanımda olmadığını, başka bir soru sormalarını söyledim, ancak tekrar aramam söylendi. Kredi kartımı iptal etmeyi düşünüyorum..

 47. 49
  birgül Says:

  ben bir esnafım yapı krediden para çektim bana eksiden para vermişler ben bş,ilmedim posta çektiğim 10 milyar boşa gitti alamadım postumun sözleşmesini istiyorum vermiyorlar bilakis opera şubesi çok şikayetciyim sakın yapı krediden para çekmeyin o bankayla çalışmayın asla altından kalkamazsınız başka birinin kredi borcunu siz yatırırsanız 35 tl para istiyorlar atmden para yatıracak olursan güvenliğe yasak yardımcı olamaz diyorlar düşünün asla yapı kredi bankasıyla çalışmayın bilakis opera şubesyle asla

  • 50
   birgül Says:

   ben bir esnafım yapı krediden para çektim bana eksiden para vermişler ben bş,ilmedim posta çektiğim 10 milyar boşa gitti alamadım postumun sözleşmesini istiyorum vermiyorlar bilakis opera şubesi çok şikayetciyim sakın yapı krediden para çekmeyin o bankayla çalışmayın asla altından kalkamazsınız başka birinin kredi borcunu siz yatırırsanız 35 tl para istiyorlar atmden para yatıracak olursan güvenliğe yasak yardımcı olamaz diyorlar düşünün asla yapı kredi bankasıyla çalışmayın bilakis opera şubesyle asla

 48. 51
  yusuf kazın Says:

  yapı kredi bankasından çekmiş olduğum 10.000 tl lik esnaf kredisini har ayın 7 sinde düzenli olarak ödedim dekontlar elimde bunun üzerine bana sormadan açmış oldukları esnek hesabımdan taksitlerimin günü gelmeden taksit çekip ve çektiklerini bana bildirmeden beni yasal takibe alıyolar taksit yatırmaya gittiğimde bana veznede yasal takibe alınmışsınız diyolar ve bi avukat numarası veriyolar avukatla görüştüğümde avukat bana kalan 3.150 tl lik borcumun sözleşme fes edildigi için 4.500 tl ye çıktıgını söylüyo ve ben itiraz edip kobi pörtföy yönetmeniyle yaptıgım görüşmede hiç bir suçumun olmadıgı acık ve net bir şekilde tarafıma bildirmiştir fakat bunun için ellerinden hiç birşeyin gelmeyeceği bu parayı 4 gün içinde bankaya yatırmam gerektiği vede kara listeye düşeceğim aık bir şekilde tarafıma bildirilmiştir ödemediğim taktırde faiz işleyecegi söylenmiştir şimdi ben ne yapmalıyım..

 49. 52
  HACI AHMET Says:

  SLM BEN KONYA YUNAK BELEDİYESİNDE ZABITA MEURUYUM KONYA AKŞEHİR BANKANIZA GİTDİM MAIŞ BODROMLA İCRA YAZISI OLMADIĞINA MUHASEBE ŞEFLİĞİNDE ONAYLI BELGELERLE GİTDİM VE BANA KIREDİ VERMEDİLER VE BENDE ZİRAAT BANKASINDA GARANTİ BANKASINDA KIREDİMİ ALDIM ANLAMADIĞIM KONU ŞU NEDEN BU KADAR 5000 TELE KIREDİ VERMEK OKADAR ZORLUK GÖSTERİYOR BANKANIZ SAYGILAR

 50. 53
  at yarra Says:

  yapi kredi koc holding ve koc ailesi sizin sulalenizin amina koyim fahise cocuklari

 51. 54
  engin Says:

  yapıkredi telefon bankacılığına nalet gelsin allah bin belanızı versin benim fatih şubem 2 aydır arıyorum tlf çıkan yok allah bin belanızı versin

 52. 55
  engin Says:

  yaklaşık 2 ay olmak üzere işyerimin bağlı olduğu yapıkredi fatih şubesi telefonlara kımseler bakmıyor 02125348015 ve sozde şikayetlerimizi değerlendiren 4440440 de aradım fatih şubesine şikayetinizi bildirdik en kısa zamanda arayacaklar sizi dendi gene dönüş olmadı mağduriyetimi biran önce giderseniz sevinirim…

 53. Appreciating the dedication you put into your site and in depth information you offer.
  It’s awesome to come across a blog every once in a while that isn’t the
  same unwanted rehashed material. Excellent read! I’ve saved your site and I’m
  adding your RSS feeds to my Google account.

 54. 57
  Rahşan Polatoğlu Says:

  22 Ağustos 2014 tarihinde kartım çalınmış ve çalan kişi bir güzel müşteri hizmetlerini arayarak şifremi değiştirmiş ve esnek hesap limitim olan 400 TL’yi ATM’den bir güzel çekmiş. Ve bunu ben 4440444’ü aradığım sırada telefonda iken yapmış. Bunun üstüne şubeden verdiğim talimatı müşteri hizmetleri bugün hala göremediğini söylüyor. Şube ise yollamış. Yılan hikayesine döneceği sanırım şimdiden belli.
  Bu arada ben telefon bankacılığı şifresi almak için 1 hafta uğraştım. NC. seri numaram güncel değilmiş, şubeye uğrayıp güncellenmesini sağladım. Tekrar aradım yine güncel değil diyerek şifre alamayacağımı söylediler. Ve bugün aradım, NC seri numaramı sormadılar ve şifre aldım.
  Şüphe uyandırıcı değil mi? Ciddi güvenlik zaafı olduğundan artık eminim. Adamın biri arıyor ve laylaylay şifremi değiştiriyor, ama ben bir türlü değiştiremiyorum, ta ki bugün müşteri hizmetleri seri numarası sormaya gerek duymayana kadar. Demek ki bazen bazı soruları sormayabiliyorlar!?!?!

 55. 58
  Zumrettin.altiparmak Says:

  Benim kartını atm yuttu ve müşteri temsilcileri dönem borcunu öde kartını başarı dediler yatırım 1880 tl ve müşteri temsilcisi 45 tl kalmış ben sorun olurmu dedim Hayır olmaz dedi ve bana sen şimdi bankaya git yeni kart başvuru denildi gittim ve m.tem eleman bana yeni kart başvurularak dedi ben de ya onaylanmassa dedim ve onaylanmadi ben elimdeki bütün aylığı mi ve 650 tl borç aldım şimdi diğer bankadan çektiğim kradi ve kart borcu çaktı ve yapı kredi benim kartımin neden basilmadigini da bilmiyor. Nasıl bir banka bu yazıklar olsun.

 56. 59
  Umit Says:

  Slm ben yapikredi kredi kartı kullanıyorum 17 mayis 2016 da kartimda 1500 TL ye yakın harcama yapılmış ama benim haberim yok Vodafone faturası odenmis ttnet faturası odenmis numarayı istiyorum ama paylaşamam diyorlar benim adıma olan karttan odenmis se saçma bir sistem bir günde 4 işlem hiç güvenlik aşaması yok ben bu bankaya nasıl güvenebilir imanlamadim kartı verirken 50 sayfaya imza attiriyorlar hiç sigorta gibi bir anlaşma yokmu ne yapmak lazım

  • 60
   nevin kirişcioğlu Says:

   30 6/2017tarihinde bilgim dısında istanbul zeytinburnu subesınden kartsız 1500tl cekildi,banka benimmbilgilerimi koruyamadıgıgibi beni de bilgi paylaşmakla sucladı.benim tek hatam 24 senedir düzenli bir sekilde kullandıgım kredi kartmla yetinmeyip maasımı da bu bankaya tasıma gafletinde bulunmak, emeklş maaslarımızla zaten zor denk getiriyoruz. internette arastıma yapınca bu sekilde magdur olan ben degilim ,banka maalesef gerkli tedbırı almayıp benı magdur etmitir, verdiğim dilekcenin cevabınıbda ben arayarak ögrendim banka bana bilgi bike vermedi su anda agustos 16 sına kadR yutdısındayım , sonuna kadar elimden geleni yapacam yada bankanız magduriyetimi giderecek, ayrıca cekilen para esnek hesapta olsn sizin paranız,gecen sene arayıp benı illalah dedirten tlf görüsmesiyle tanımlanmış,ben bir kere bile kullsnmadım,,,lütfen müsterilerinizin hesaplarınınnkoruyun bu sizin göreviniz,cumhuriyet savcılığınada basvurdum ,orda bile savcı illah demiş özellikle aynı şikayetden bankanız ile ilgili cok dosya oldugunuda soyledi ,banka sizi basından savıp topu bize atıyor dedi,,kısa ssözun devamı BEN PARAMI İSTIYORUM,,

 57. 61
  savaş Says:

  yapı kredi bankasına girdim borcumu ödemek için,oh be bomboş bir kişi var önümde,sıra aldım.arkamdan gelenler oldu.hep onlar öne geçti,yahu dükkanı koyduk geldik sıra gelmeyecekse gideyim dedim,az daha bekleyeyim dedim7-8 kişi oldu.yahu matikten yatırdığımda parayı yutmuştu 1 gün onla uğraştım.kahr ettim çıktım gittim.müşteri hizmetlerini aradım,birdaha ödemeye gelmem,memurun gelecek benden tahsil edecek,yada gereken yerlere sizi şikayet edeceğim dedim.bukadar eziyet olmaz ki,yahu borcumu bile ödeyemiyorum

 58. 62
  kadir yılmaz Says:

  bende maış müşterisiyim bukadar ilgisiz banka olmaz çok kötü

 59. 63
  Irrua Specialist Hospital Says:

  Benim adım Irrua Uzman Hastanesinin Dr Wilson Jones’u, organ cerrahisinde uzmanım ve satmak isteyen insan organıyım. Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa Lütfen bize geri dönmekten çekinmeyin, böylece devam edebiliriz. Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

  E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com


RSS Feed for this entry

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: